Gabinet weterynaryjny

Maciej Szymczak - Lekarz Weterynarii

Image

Właściciel lecznicy, lekarz weterynarii Maciej Szymczak, absolwent Akademii rolniczej we Wrocławiu (2005r). Specjalista chorób przeżuwaczy i rozrodu zwierząt.Od 2006r mieszkaniec i właściciel gabinetu weterynaryjnego w Gołuchowie. Dodatkowo pełni funkcję urzędowego lekarza weterynarii w powiecie pleszewskim. Lek. Wet. Maciej Szymczak podchodzi do pacjentów z dużym zainteresowaniem i pasją, przeżywając każdy przypadek co sprawia, że każdy pacjent jest otoczony najlepsza opieką.

Maciej Szymczak jest pasjonatem podróżowania. Tutaj możesz zobaczyć relacje z ciekawych podróży

Mimo, iż początki były trudne to dzięki wytrwałości i konsekwencji w chwili obecnej Gabinet może pochwalić się szerokim wachlarzem diagnostycznym dzięki czemu udaje się skutecznie walczyć z wieloma schorzeniami. W celach diagnostyki rzadkich schorzeń nawiązujemy współprace z Instytutami Badawczymi i Laboratoriami Analitycznymi. Wzbogacamy naszą wiedzę poprzez uczestnictwo w konferencjach naukowych. Najprzyjemniejszą stroną zawodu lekarza weterynarii jest dbanie o zdrowie zwierzęcia od chwili narodzin do późnej starości. Jednak przede wszystkim jesteśmy po to, by służyć Państwu fachową pomocą.

Przysięga

Images Jako lekarz weterynarii przyrzekam, że w zgodzie z mym powołaniem, w trakcie pełnienia obowiązków zawodowych będę postępował sumiennie i zgodnie z aktualną wiedzą weterynaryjną, strzegł godności zawodu, przyczyniał się w miarę możliwości do postępu nauk weterynaryjnych, a także wykonywał obowiązki wynikające z przepisów prawa oraz zasad Kodeksu Etyki Lekarza Weterynarii.

Opinie klientów

Dane kontaktowe

888 797 830
gabinet@szymvet.pl
ul. Marii Dąbrowskiej 17
63-322 Gołuchów